Trenerzy

 


MAGDA WAŁDOCH
INSTRUKTOR AEROBIKU, OBSŁUGA RECEPCJI
OFFICIAL ZUMBA & ZUMBA STEP INSTRUCTOR

Odkąd pamiętam uwielbiam być w ruchu. :) Uczęszczałam na zajęcia taneczne przez kilka lat i śmiało mogę powiedzieć, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się w 2006 roku - wtedy ukończyłam kurs instruktorski w szkole Profi Fitness School. Od tamtego czasu prowadziłam różnorodne zajęcia grupowe ale zawsze największą radość dawały mi choreografie! W 2011 roku z ciekawości wybrałam się na kurs instruktora ZUMBY i to był przełom w moim fitnessowym świecie. Na zajęciach staram się przekazać moim klientom jak najwięcej pozytywnej energii, której czasami mam za wiele. :) Treningi zaliczam do udanych jeśli bawi się ze mną cała sala - tam nie ma miejsca na nudę i zły humor!!! Wzmacnianie traktuję bardziej rygorystycznie - ale to tylko dla waszego dobra. :) Do zobaczenia na zajęciach! :P

 


MAREK LEMAŃCZYK
ABSOLWENT AWF W POZNANIU, INSTRUKTOR CYCLINGU, AEROBIK DANCE, STEP, SHAPE, BODY BALL, MAGIC BAR, NORDIC WALKING, POSIADACZ PRESTIŻOWEGO DYPLOMU APF INSTRUKTOR FITNESS INKA SZYMANSKI FITNESS SCHOOL.

Od zawsze związany byłem z fitnessem i sportem czerpiąc energię z radości i satysfakcji swoich klientów. Prywatnie uwielbiam czas spędzać z rodziną. Moim największym sukcesem nie są dyplomy i nagrody fitness ale uśmiechnięci uczestnicy moich zajęć, których zawsze zachęcam do uprawiania każdej aktywności fizycznej. Nasze ciało, aby mogło prawidłowo funkcjonować, potrzebuje ciągle ruchu a fitness jest doskonałą odpowiedzią na jego potrzeby, poprawia naszą jakość życia, stan zdrowia i sprawia, że potrafimy sobie radzić z różnymi problemami. Jako instruktor i prezenter fitness na wielu ogólnopolskich i międzynarodowych Konwencjach utwierdziłem się w przekonaniu, że fitness jest dla każdego, należy tylko dobrać dla siebie odpowiednią formę zajęć i nie zniechęcać się. Jeśli trafisz na nasze zajęcia z pewnością Ci pomożemy.

 


MARTA GOŁUŃSKA
INSTRUKTOR CYCLINGU, OBSŁUGA RECEPCJI,
TRENER PERSONALNY

Tak jak Ty, zaczynałam kiedyś jako klientka klubu fitness uczęszczając na zajęcia cyclingu. Jednak codzienne treningi szybko przerodziły się w pasję! Chciałam zająć tę pozycję z drugiej strony i realizować się w tym kierunkiu. W 2007 roku ukończyłam kurs instruktora cyclingu i od tego czasu nie rozstaję się z rowerem. Rok później poszerzyłam swoją wiedzę o treningach na siłowni zyskując tytuł trenera personalnego. W pracę wkładam całe serce a każda kropla potu na skroni klienda daje mi ogromną satysfakcję z tego, co robię. Przekonałam się, że fitness to nie tylko trening, ale również styl życia!

 


VALERIJA KOLESNYK
INSTRUKTOR AEROBIKU, TRENER PERSONALNY, TRX, OBSŁUGA RECEPCJI

Pochodzę z Ukrainy. Przyjechałam do Polski w 2014 roku i od tego czasu zaczęłam prowadzić zajęcia w Waszym klubie :) Jako nastolatka uwielbiałam taniec i rozwijałam się w kierunku hip-hop. Moim nawiększym osiągnięciem było dwukrotne zajęcie I miejsca w turniejach tanecznych na Ukrainie. Na studiach stworzyłam z koleżankami grupę cheerleaders oraz uczęszczałam na zajęcia aerobiku - i właśnie tym chciałam zająć się w przyszłości. Z zawodu jestem bankierem ale prawdziwą moja pasja jest sport!
Jako trener jestem dość wymagająca, bo dla mnie mnie liczą się efekty!

 


DENISA KIEDROWICZ
INSTRUKTOR INDOOR CYCLING, TRENER PERSONALNY, OBSŁUGA RECEPCJI
ABSOLWENTKA MEDYCZNEGO STUDIUM ZAWODOWEGO- TECHNIK FIZJOTERAPII

Od zawsze związana ze sportem. Pasja i wykształcenie spowodowały, że już dobrych parę lat dbam o zdrowie swoje jak i innych. Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia to niezmiernie ważne elementy dla utrzymania nienagannej sylwetki, z którymi chętnie dzielę się ze wszystkimi, którzy potrzebują rady  i motywacji do ćwiczeń. Obecnie prowadzę zajęcia cyclingu , gdzie nie straszny jest pot  i ciężka praca.

 


MAŁGORZATA SZPERA
WŁAŚCICIELKA FITNESS CLUBU, INSTRUKTORKA CYCLINGU

Wiem zapewne, że kocham każdy sport i już bez niego nie mogłabym żyć ! Uwielbiam moich klientów i podczas treningów daję z siebie 100% i tego samego oczekuję od nich!
Myślę,że jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć i nie ważne jest ile mamy lat ale na ile się czujemy.
W codziennym życiu oprócz sportu bardzo pomaga mi pozytywne myślenie:) chociaż nie zawsze jest łatwo.
Większość ludzi poddaje się dlatego,że widzą jak wiele jeszcze mają do zrobienia zamiast zobaczyć ile już udało im się osiągnąć.

 


JUSTYNA BZOWSKA

INSTRUKTOR AEROBIKU, INSTRUKTOR INDOOR CYCLING


Od czasu szkoły interesowałam się sportem moją pasją była piłka siatkowa, którą trenowałam 10 lat. Po zakończeniu przygody z piłką siatkową brakowało mi intensywnych treningów na których mogłam wyczerpać pokłady swojej energii. Na szczęście trafiłam na zajęcia aerobiku i to był strzał w dziesiątkę od razu wiedziałam, że to coś dla mnie. Postanowiłam ukończyć kurs instruktora aerobiku i instruktora indoor cyclingu.
Prowadzenie zajęć daje mi dużo satysfakcji i napełnia mnie pozytywną energią. Zawsze daje z siebie wszystko i tego oczekuje od swoich klientów czasem jest ciężko ale tylko ciężka i systematyczna praca daje oczekiwane efekty :)

 


MARCIN MYSZKOWSKI

TRENER SPORTÓW SIŁOWYCH, OBSŁUGA RECEPCJI

Jestem osobą, która niedawno dołaczyła do teamu KaNaMy. Jednak nie jest to dla mnie nowe środowisko, gdyż od lat jestem stałym klientem klubu. Mój początek przygody z siłownią zaczął się podobnie jak większości osób – chęcią pokonania swoich słabości, kompleksów. Z czasem okazało się, że w tym miejscu można nie tylko kształtować swoje ciało dążąc do wyznaczonego sobie ideału, ale także „rzeźbić” swój charakter. Chciałbym zarażać tą miłością osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę, bez względu na to do jakiego celu dążą. Największą korzyścią z regularnych treningów z pewnością będzie poprawa samopoczucia, a jeśli przy okazji przybędzie trochę mięśni i pozbędziemy się zbędnego tłuszczyku... To czy nie warto spróbować?

 


WOJTEK PRZYTARSKI
DYPLOMOWANY INSTRUKTOR KULTURYSTYKI, NAUCZYCIEL W-F u

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Swoją pracę traktuję poważnie nie tylko w szkole ale również w siłowni - gdzie liczy się zaufanie klienta. Staram się by osoba trenująca ze mną czuła się swobodnie a przede wszystkim widziała efekty wynikające z ciężkiej pracy nad sobą. Zajmuję się również doradztwem żywieniowym oraz prowadzę kursy odchudzania odbywające się cyklicznie w klubie.