Grafik

 

od 1 czerwca nowy grafik - do tego czasu obowiązują poniższe w tabelkach :)

 


 

 

 

 

 

AEROBIK

godz poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
9.00

ABT
MAGDA

 

ABT
MAGDA

10.00

LIGHT + 50
MAGDA

BODY CROSS
DENISA
LIGHT + 50
MAGDA
BODY CROSS
DENISA
18.00 BODY CROSS
MONIKA

ZDROWY KRĘGOSŁUP
MAGDA

BODY CROSS
DENISA

TRAMPOLINY
zapisy telefoniczne
EWELINA

BODY CROSS
DENISA
19.00 TOTAL MIX
VALERIJA
PŁASKI 
BRZUCH

MAGDA
BODY BALL
MONIKA
PŁASKI 
BRZUCH

MAGDA
TOTAL MIX
VALERIJA
20.00

TRAMPOLINY
zapisy telefoniczne
EWELINA

ZUMBA
MAGDA

ZUMBA
MAGDA

TRAMPOLINY - Jumping frog - ćwiczenia typu cardio, mające na celu spalanie tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki. Charakteryzują się wysoką intensywnością ćwiczeń oraz elementami wzmacniania. Zajęcia odbywają się w rytm muzyki, co wiąże się nie tylko z utratą kalorii, ale także gwarancją dobrej zabawy.
TOTAL MIX – Chcesz mieć wymodelowane ramiona i smukłą sylwetkę, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Wzmocnisz całe ciało, a co za tym idzie będziesz miała więcej siły na trudy codziennego dnia! 
PŁASKI BRZUCH – Pełna dynamizmu rozgrzewka przygotuje Cię do 30 minutowego treningu brzucha, podczas którego zniknie niechciana „oponka”, a pojawi się płaski i wymodelowany brzuch. 
ZUMBA - Fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają się ruszać. Kroki są proste i pozwolą Tobie zapomnieć choć na chwilę o codzienności.
BODY BALL - zajęcia z użyciem dużych piłek, intensywnie wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie układu ruchu. Body Ball ma wpływ na naszą postawę i zapobiega problemom związanym z dolegliwościami kręgosłupa.
BODY CROSS - dawniej nazywany treningiem funkcjonalnym. Angażuje wszystkie partie mięśniowe. Jest to trening siłowo - kondycyjny. Do ćwiczeń wykorzystujemy m.in. kettle, piłki lekarskie, sztangi, ciężarki, liny, skrzynie oraz TRX. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił!!! 
ABT -Jędrna pupa... zawsze o niej marzyłaś? Szczupłe uda i wyrzeźbiony brzuch? Teraz dzięki odpowiednim ćwiczeniom uzyskasz wymarzony efekt! Spróbuj a na pewno się nie rozczarujesz. 
LIGHT+50 - zajęcia ogólnorozwojowe za pomocą , których wzmocnisz wydolność tlenową i siłę mięśni. Poprawisz równowagę i koordynację ruchów. Zajęcia dla Pań i Panów.
ZDROWY KRĘGOSŁUP – To nowy trening na naszym grafiku. Na tych zajęcia znajdziesz wszystko, czego potrzebuje twój kręgosłup: wielopłaszczyznowe wzmacnianie i rozciąganie wszystkich mięśni posturalnych oraz ich przyjemna relaksacja.


 

 

CYCLING

godz
poniedziałek
wtorek        
środa         
czwartek     
piątek      
8.30


MARTA


MARTA
17.50

MARTA

PATRYCJA
TOMEK MARTA PATRYCJA
18.50

DENISA


DENISA


DENISA
19.50 MARTA

 

Trening na rowerach stacjonarnych w rytm świetnej muzyki i blasku świateł. Możesz go zacząć w każdym wieku, pomoże Ci on zrzucić zbędne kilogramy i zyskać super kondycję na lata. W trakcie jednej godziny spalamy około 400 kcal!