CHARYTATYWNY MARATON ZUMBA dla TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ HOSPICJUM w Chojnicach

 

Pragniemy zaprosić do udziału w Charytatywnym maratonie Zumba wszystkich, którzy chcieliby wspomóc Chojnickie TPH - jak wiadomo trwa budowa nowoczesnego Hospicjum w Chojnicach i mamy zamiar finansowo sie do tego przyłożyć :)
Każdy wie, że Zumba łączy ludzi i w ten sposób zamierzamy to wykorzystać :D
Przez 3 godziny będziemy sie swietnie bawić w rytmach latynoamerykańskich i nie tylko - przyłączmy się tanecznym krokiem i dołóżmy symboliczną kwotę na ten szczytny cel.
Specjalnie dla Was zaprosiliśmy instruktorów Zumba z innych miast, których przedstawimy na facebookowym wydarzeniu  https://www.facebook.com/events/1680614178842853/ (NA STRONĘ FACEBOOKA MOŻNA WEJŚĆ BEZ LOGOWANIA)
Wejście na maraton to wolny datek do puszki TPH - zapraszamy całymi rodzinami - nikt nie powinien zostać w domu. Wolontariusze przygotują pyszne ciasto i kawę, którą będzie mozna nabyć za symboliczną kwotę. Dochód z całej imprezy zostanie przekazany na "Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum" w Chojnicach.
Hala Centrum Parku jest ogromna - widownia również !!! Liczymy na Was! Napewno nie będzie to stracony czas - juz my o to zadbamy :)
Wydarzenie to wspierać będzie wielu sponsorów, którym tez juz z góry dziękujemy - niebawem dowiecie się jak otwarte serca potrafią mieć chojniczanie :D
Bądźcie na bieżąco!
Serdecznie zapraszamy!
"DAJ SIEBIE INNYM"

2015-12-03